• Nauka Jazdy Szczecin

  Nauka Jazdy Szczecin

  Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Zajęcia teoretyczne w Auto Test

kurs jazdy i zajęcia teoretyczne w szczecinie na wysokim poziomie

Kurs na prawo jazdy kat. B podzielony jest na 30 godzin teorii oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Dopiero po zakończeniu pierwszego etapu kursu, czyli szkolenia teoretycznego nasz Kursant może przystąpić do dalszych etapów i szkolenia praktycznego.

W naszej szkole Nauki Jazdy Auto Test przebieg i plan zajęć teoretycznych realizowany jest w formie wykładów. Organizowanych jest siedem spotkań. Na sześciu z nich omawiane są zagadnienia z zakresu przepisów ruchu drogowego. Są to godziny lekcyjne trwające po 45 minut. Natomiast na siódmym spotkaniu nasi Kursanci uczą się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas tych zajęć, które są niezwykle ważne i ciekawe, ratownik medyczny przekazuje niezbędne informacje z zakresu pierwszej pomocy. Tutaj każdy z naszych Kursantów może swoją dotychczas zdobytą wiedzę teoretyczną zamienić na wiedzę praktyczną. Jest to znakomita szansa i okazja, aby nauczyć się i poćwiczyć na fantomie. Dzięki temu można nabyć umiejętności nie tylko teoretyczne.

Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 17-20:15 w naszej Sali wykładowej, która znajduje się w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego 34/U1

Kurs online Teoria w domu – łatwa i elastyczna nauka dopasowana do Ciebie!

Świetną alternatywą dla zajęć stacjonarnych jest realizacja całego szkolenia teoretycznego samodzielnie w domu, lub w innym dogodnym miejscu. Opcja ta ma mnóstwo profitów m.in. oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy i uczestnictwa w wykładach. Kurs można rozpocząć właściwe od razu. Nieograniczony limit czasowy i indywidualna forma dopasowania do swoich potrzeb, nauka na doskonałym systemie e–learningowym, a także najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego to tylko niewiele z wielu zalet takiej formy kursu. Dzięki takiemu systemowi nauczania szkolenie typu e-learning może być realizowane w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i w dowolnym tempie.


Nauka Jazdy Auto Test zapewnia wszystkim naszym Kursantom:

 • rzetelność i otwartość naszych Instruktorów
 • umiejętne przekazywanie wiedzy naszych wykładowców
 • materiały i przykłady z życia wzięte
 • wskazówki oparte na doświadczeniach
 • szkolenie przygotowujące do zajęć praktycznych w taki sposób, aby ułatwić zdawalność egzaminu na prawo jazdy
 • wiara w możliwości i talenty naszych Kursantów
 • obszerna wiedza z zakresu ruchu drogowego i udzielanie odpowiedzi na każde nurtujące i problematyczne pytania

 


Alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Teoria w domu to wysokiej jakości produkt naszego partnera e – kierowcy. Zawiera on nie tylko bogaty materiał merytoryczny, ale również pełną bazę pytań egzaminacyjnych. E-kurs Teoria w domu jest pierwszym w Polsce szkoleniem internetowym, który ma dostęp do całej bazy państwowych testów wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORD.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)