• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Zajęcia praktyczne w Auto Test

Komfortowa nauka jazdy w Szczecinie

Poza kursem teoretycznym chyba bardziej lubianą formą zajęć przez wszystkich Kursantów są zajęcia praktyczne. Nauka Jazdy AUTO TEST w Szczecinie przeprowadza takie zajęcia. 30 godzin zajęć praktycznych zegarowych (60 minutowych) realizowanych na pojazdach Toyota Yaris to doskonała możliwość nauki jeżdżenia w naszej Nauce Jazdy. Dodatkowo nasze pojazdy podstawiamy na Wasz egzamin państwowy, więc już od samego początku Kursant może „oswoić” się z autem, którym przystąpi do egzaminu. Jazdy rozpoczynają się pod biurem (Szczecin, ul. Piłsudskiego 34) lub na placu manewrowym.

Aby w jak najlepszy i profesjonalny sposób przygotować naszych uczestników kursu wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. I tak oto każdy kursant u nas może wybrać dla siebie instruktora prowadzącego, który będzie nadzorował jego szkolenie i układał indywidualny program nauczania. Szkolenie realizowane jest w ruchu drogowym, w terenie i poza terenem zabudowanym. Jazdy odbywają się po Szczecinie i jego okolicach w ciągu dnia, a dwie godziny z toku nauczania przeprowadzone są także w nocy.

Plac manewrowy, na którym Kursant może nauczyć się i nabyć podstawowe umiejętności w prowadzeniu pojazdu znajduje się
na ul. Chopina 14 przy Stadionie ZUT w Szczecinie.
Jesteśmy jedną z nielicznych szczecińskich szkół, która dysponuje dwoma pasami ruchu (łukami) na wyłączność.

Po zakończonym szkoleniu podstawowym (na 31 godzinie) instruktor prowadzący przeprowadza egzamin wewnętrzny, który jest wliczony w cenę kursu. Co pozwala to uczestnikom naszej szkoły na ocenę swojego przygotowania do egzaminu państwowego. Część praktyczna obejmuje zarówno manewry samochodem na placu, jak i jazdę po mieście. Dzięki temu, nasi Kursanci mogą zapoznać się ze wszystkimi elementami, które przewidywane są i wymagane na egzaminie państwowym na prawo jazdy. Szkolenia w ruchu miejskim obejmują zakresem szczegółowo opracowane trasy, które umożliwiają Kursantom zdobycie wszelkich umiejętności praktycznych wymaganych na egzaminie.


zajęcia praktyczne w auto test gwarantują:

  • profesjonalizm i rzetelność
  • przygotowanie planu zajęć do indywidualnych potrzeb Kursanta
  • bezstresowa nauka
  • szybkie i łatwe nabycie umiejętności prowadzenia samochodu
  • wieloletnie doświadczenie co pozwala na umiejętne przeprowadzanie szkoleń
  • pełne wsparcie

Jesteśmy przekonani, że nauka jazdy w naszej szkole Auto Test zapewni naszym Kursantom nabycie niezbędnych umiejętności i w pełni usatysfakcjonuje dając zadowolenie z prowadzenia auta. Z naszą pomocą, w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, przystąpienie do egzaminu państwowego będzie łatwością i już tylko formalnością!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)