• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Instruktorzy w Auto Test

Doskonali instruktorzy w naszej szkole nauki jazdy

Połową drogi do sukcesu i zdobycia wymarzonego prawa jazdy kat. B jest trafienie na dobrego instruktora nauki jazdy. Pod tym względem nasza szkoła nauki jazdy Auto Test w Szczecinie może poszczycić się  samymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszych instruktorów cechuje duża cierpliwość, obowiązkowość i dyspozycyjność. Podchodzą oni indywidualnie do każdego Kursanta dopasowując terminy i czas zgodnie z zapotrzebowaniem osób uczących się jeździć.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią zarażać swoją pasją i umiejętnościami innych. Angażują się wkładając swoje serca w naukę naszych Kursantów. Dobre kwalifikacje, rzetelność, komunikatywność to tylko niewiele cech pośród wielu zalet, którymi wyróżniają się nasi specjaliści pracujący w Auto Test. Wszystkie osoby zapisujące się do naszej szkoły Nauki Jazdy Auto Test w Szczecinie mogą samodzielnie wybrać osobę, która będzie ich szkoliła i z nimi jeździła. Poniżej zamieszczamy skrócone opisy naszych Instruktorów.


Julia Dziarnowska

Julia Dziarnowska

Pani Julia to nasza wychowanka. Zna Auto Test od podszewki, ponieważ sama robiła u nas kurs na prawo jazdy, później pracowała w biurze, a teraz po zdobyciu uprawnień instruktorskich szkoli przyszłych kierowców. Jest to osoba spokojna, wyrozumiała i z poczuciem humoru. Jako studentka może pracować zarówno rano, jak i popołudniami.


Maciej Kaźmierczak

Maciej Kaźmierczak

Pan Maciej pomimo młodego wieku wyszkolił już wielu dobrych kierowców. Pracuje w naszej szkole, gdyż analizując jego wyniki doszliśmy do wniosku, że musi dołączyć do naszego zespołu. Pan Maciej jest osobą uśmiechniętą i zaangażowaną w pracę. Pracuje w tygodniu trzy razy na popołudnie, a w środy i piątki od rana.


Damian Rozmarynowski

Damian Rozmarynowski

Pan Damian z natury jest osobą spokojną, uśmiechniętą, ale wymagającą zarówno od siebie, jaki i od innych. Szkoli nie tylko kursantów na kategorię B, ale również motocyklami na kategorię A1,A2 i A. Jego kursanci mówią: „Po szkoleniu z Panem Damianem egzamin państwowy był łatwizną". Pan Damian pracuje na poranną zmianę do godziny 17 oraz w weekendy.


Jerzy Dyszel

Jerzy Dyszel

Pan Jurek to instruktor z dłuuugoletnim stażem. Nic już chyba nie jest w stanie go zaskoczyć. Jest osobą bardzo wyważoną i kulturalną. Bardzo ceni sobie kontakt z młodzieżą, dlatego rano pracuje w szkole, a popołudniami kilka godzin uczy jeździć w naszej nauce jazdy.


Władysław Fogel

Władysław Fogel

Pan Władysław jest z nami prawie od początku istnienia firmy. Wykłada przepisy ruchu drogowego i jest naszą „skarbnicą wiedzy”. Zawsze przygotowany i dociekliwy. Prowadzi również warsztaty dla instruktorów nauki jazdy. Profesjonalizm w każdym calu…


Jarosław Kozłowski

Jarosław Kozłowski

Pan Jarek jest instruktorem z wieloletnim stażem. Ma ogromne doświadczenie, również w szkoleniu osób niepełnosprawnych. Nie jest typem osoby wylewnej, więc czasem może sprawiać wrażenie oschłego. Jednak poznając go bliżej docenicie Państwo jego zaangażowanie i profesjonalizm, jak również wysoką zdawalność. Pan Jarek pracuje popołudniami i w weekendy


Bogusław Michalec

Bogusław Michalec

Pan Boguś to tytan pracy. Nigdy nie odmówi kursantowi jazdy przed egzaminem, nawet kosztem własnego czasu wolnego. Jest cierpliwy i kompetentny. Pracuje w naszej nauce jazdy ponad 14 lat. Osoby, które uczyły się u pana Bogusława przysyłają do niego na kurs swoje dzieci. To najlepsza rekomendacja… Pan Boguś pracuje na popołudniową zmianę przez cały tydzień.


Piotr Pękała

Piotr Pękała

Pan Piotr to bardzo cierpliwy i spokojny instruktor. Pracuje w Auto Teście ponad 14 lat. Ukończył kurs dla egzaminatorów na kategorię B. Ma również uprawnienia do kierowania autobusami. Jest pogodny i przychylnym okiem patrzy na każdego kursanta. Pracuje do południa od poniedziałku do piątku.


Joanna Michalec

Joanna Michalec

Pani Asia to osoba o bardzo łagodnym usposobieniu i ogromnej cierpliwości. To nauczyciel z powołania. Szkolenie kierowców to dla niej nie tylko praca, ale także pasja i rodzinna tradycja. Kursanci doceniają szczególnie jej profesjonalizm i spokój, który zawsze owocuje sukcesem w procesie szkolenia. Pani Asia pracuje popołudniami i w weekendy.


Dariusz Łoziński

Dariusz Łoziński

Pan Darek jest instruktorem z długoletnim stażem. Oprócz ogromnego doświadczenia Pan Darek cechuje się cierpliwością i poczuciem humoru. Pracuje zarówno do południa i popołudniu z przerwą w ciągu dnia.


Kamila Peda

Kamila Peda

Pani Kamila to pasjonatka motoryzacji. Szczególnie lubi jeździć dużymi pojazdami, dlatego możecie ją również spotkać w miejskich autobusach, jako kierowcę. Jest osobą cierpliwą, komunikatywną i spokojną. Nasza Pani instruktor pracuje popołudniami.


Agnieszka Głażewska

Agnieszka Głażewska

Ktoś musi to wszystko trzymać krótko, najlepiej zrobi to kobieta – pani Agnieszka jest właścicielem firmy. Kiedyś egzaminator WORD Szczecin, dziś instruktor z zamiłowania.


Palwina Bugańska

Palwina Bugańska

Pani Palwina jest prawą ręką szefowej. To bardzo sympatyczna, komunikatywna i życzliwa osoba. Prowadzi biuro Auto Testu i odpowiada za obsługę Klienta.


Wiemy jak ciężko jest znaleźć dobrego fachowca, który nie tylko będzie umiał umiejętnie przekazywać wiedzę o ruchu drogowym i techniki związane z nauką jeżdżenia samochodem, ale także będzie sam potrafił poszerzać swoją dotychczas zdobytą wiedzę. Tylko u nas można znaleźć Instruktorów na najwyższym poziomie! Opanowanie, spokój i wysoka kultura osobista instruktora pomoże niejednemu przyszłemu kierowcy doskonale radzić sobie z narastającym stresem podczas próbowania swoich sił i umiejętności na drogach.

Sama nauka jazdy jest już ogromnym stresem, po co więc dodatkowo narażać się na sytuacje wywołujące ten czynnik? Ze sprawdzonymi instruktorami łatwiej i zdecydowanie szybciej można osiągnąć wymarzony cel i zdobyć prawo jazdy.  Zapraszamy do nas!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)