• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Instruktorzy w Auto Test

Doskonali instruktorzy w naszej szkole nauki jazdy

Połową drogi do sukcesu i zdobycia wymarzonego prawa jazdy kat. B jest trafienie na dobrego instruktora nauki jazdy. Pod tym względem nasza szkoła nauki jazdy Auto Test w Szczecinie może poszczycić się  samymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszych instruktorów cechuje duża cierpliwość, obowiązkowość i dyspozycyjność. Podchodzą oni indywidualnie do każdego Kursanta dopasowując terminy i czas zgodnie z zapotrzebowaniem osób uczących się jeździć.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią zarażać swoją pasją i umiejętnościami innych. Angażują się wkładając swoje serca w naukę naszych Kursantów. Dobre kwalifikacje, rzetelność, komunikatywność to tylko niewiele cech pośród wielu zalet, którymi wyróżniają się nasi specjaliści pracujący w Auto Test. Wszystkie osoby zapisujące się do naszej szkoły Nauki Jazdy Auto Test w Szczecinie mogą samodzielnie wybrać osobę, która będzie ich szkoliła i z nimi jeździła. Poniżej zamieszczamy skrócone opisy naszych Instruktorów.


Maciej Kaźmierczak

Maciej Kaźmierczak

Pan Maciej pomimo młodego wieku wyszkolił już wielu dobrych kierowców. Pracuje w naszej szkole, gdyż analizując jego wyniki doszliśmy do wniosku, że musi dołączyć do naszego zespołu. Pan Maciej jest osobą uśmiechniętą i zaangażowaną w pracę. Pracuje w tygodniu trzy razy na popołudnie, a w środy i piątki od rana.


Damian Rozmarynowski

Damian Rozmarynowski

Pan Damian z natury jest osobą spokojną, uśmiechniętą, ale wymagającą zarówno od siebie, jaki i od innych. Chociaż jest młody, to ma ogromne doświadczenie w pracy „za kółkiem”. Jego kursanci mówią: „Po szkoleniu z Panem Damianem na egzaminie nic nie miało mnie prawa zaskoczyć". Pan Damian pracuje na poranną zmianę oraz w weekendy.


Władysław Fogel

Władysław Fogel

Pan Władysław jest z nami prawie od początku istnienia firmy. Wykłada przepisy ruchu drogowego i jest naszą „skarbnicą wiedzy”. Zawsze przygotowany i dociekliwy. Prowadzi również warsztaty dla instruktorów nauki jazdy. Profesjonalizm w każdym calu…


Jarosław Kozłowski

Jarosław Kozłowski

Pan Jarek jest instruktorem z wieloletnim stażem. Ma ogromne doświadczenie, również w szkoleniu osób niepełnosprawnych. Nie jest typem osoby wylewnej, więc czasem może sprawiać wrażenie oschłego. Jednak poznając go bliżej docenicie Państwo jego zaangażowanie i profesjonalizm, jak również wysoką zdawalność. Pan Jarek pracuje popołudniami i w weekendy


Bogusław Michalec

Bogusław Michalec

Pan Boguś to tytan pracy. Nigdy nie odmówi kursantowi jazdy przed egzaminem, nawet kosztem własnego czasu wolnego. Jest cierpliwy i kompetentny. Pracuje w naszej nauce jazdy ponad 14 lat. Osoby, które uczyły się u pana Bogusława przysyłają do niego na kurs swoje dzieci. To najlepsza rekomendacja… Pan Boguś pracuje na popołudniową zmianę przez cały tydzień.


Arkadiusz Białobrodzki

Arkadiusz Białobrodzki

Pan Arek to fan motoryzacji. Znawca techniki jazdy i eko drivingu. Zawsze uśmiechnięty i otwarty do ludzi. Pracował w Auto Test wiele lat. Obecnie zastępuje innych instruktorów podczas zwolnień lekarskich i w innych sytuacjach losowych. W konkursie Instruktora Nauki Jazdy zdobył 3 miejsce w 2016 roku i 2 miejsce w 2017


Piotr Pękała

Piotr Pękała

Pan Piotr to bardzo cierpliwy i spokojny instruktor. Pracuje w Auto Teście ponad 14 lat. Ukończył kurs dla egzaminatorów kandydatów na kierowców. Ma również uprawnienia do kierowania autobusami. Jest pogodny i przychylnym okiem patrzy na każdego kursanta. Pracuje do południa od poniedziałku do piątku.


Joanna Michalec

Joanna Michalec

Pani Asia to osoba o bardzo łagodnym usposobieniu i ogromnej cierpliwości. To nauczyciel z powołania. Szkolenie kierowców to dla niej nie tylko praca, ale także pasja i rodzinna tradycja. Kursanci doceniają szczególnie jej profesjonalizm i spokój, który zawsze owocuje sukcesem w procesie szkolenia. Pani Asia pracuje popołudniami i w weekendy.


Dariusz Łoziński

Dariusz Łoziński

Pan Darek pracuje jako instruktor ponad 30 lat. Ten staż pracy mówi sam za siebie... Oprócz ogromnego doświadczenia Pan Darek cechuje się cierpliwością i poczuciem humoru. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i w co drugą niedzielę.


Kamila Peda

Kamila Peda

Pani Kamila to pasjonatka motoryzacji. Szczególnie lubi jeździć dużymi pojazdami, dlatego możecie spotkać ją w miejskich autobusach, jako kierowcę. Jest osobą cierpliwą, komunikatywną i spokojną. Nasza Pani instruktor pracuje popołudniami.


Jarosław Głowacki

Jarosław Głowacki

Pan Jarek to instruktor z ogromnym doświadczeniem. Jest zawsze uśmiechnięty i pogodny. W pracy lubi wyzwania i tzw. „trudne przypadki”. Pan Jarek nie ma stałych godzin pracy. Wspomaga naszą szkołę, kiedy jest taka potrzeba.


Agnieszka Głażewska

Agnieszka Głażewska

Ktoś musi to wszystko trzymać krótko, najlepiej zrobi to kobieta – pani Agnieszka jest właścicielem firmy. Kiedyś egzaminator WORD Szczecin, dziś instruktor z zamiłowania.


Palwina Bugańska

Palwina Bugańska

Pani Palwina jest prawą ręką szefowej. To bardzo sympatyczna, komunikatywna i życzliwa osoba. Prowadzi biuro Auto Testu i odpowiada za obsługę Klienta.


Wiemy jak ciężko jest znaleźć dobrego fachowca, który nie tylko będzie umiał umiejętnie przekazywać wiedzę o ruchu drogowym i techniki związane z nauką jeżdżenia samochodem, ale także będzie sam potrafił poszerzać swoją dotychczas zdobytą wiedzę. Tylko u nas można znaleźć Instruktorów na najwyższym poziomie! Opanowanie, spokój i wysoka kultura osobista instruktora pomoże niejednemu przyszłemu kierowcy doskonale radzić sobie z narastającym stresem podczas próbowania swoich sił i umiejętności na drogach.

Sama nauka jazdy jest już ogromnym stresem, po co więc dodatkowo narażać się na sytuacje wywołujące ten czynnik? Ze sprawdzonymi instruktorami łatwiej i zdecydowanie szybciej można osiągnąć wymarzony cel i zdobyć prawo jazdy.  Zapraszamy do nas!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)