• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Szkoła nauki jazdy Auto Test

auto test jedyna taka szkoła nauki jazdy w Szczecinie

Nauka Jazdy „Auto Test” od 29 lat specjalizuje się w szkoleniu przyszłych kierowców kategorii B. Szkolenie prowadzimy na fabrycznie nowych pojazdach toyota yaris, zakupionych w Toyota Kozłowski. Dla chętnych umożliwiamy również naukę jazdy na automacie. Jest to fiat 500. Pojazd ten podstawiamy również na egzaminy państwowe. Kurs prawa jazdy kategorii B można rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy. Przed rozpoczęciem kursu należy przejść badanie lekarskie i uzyskać profil kandydata na kierowcę. Jako nieliczni organizujemy badania lekarskie na miejscu, oraz pomagamy w wypełnieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.


Auto Test w Szczecinie

Auto Test w Szczecinie

Nauka Jazdy Auto Test powstała w 1991 roku w II LO ” Pobożniaku”. Szkołę założył Zenon Grzesik, nauczyciel matematyki. Na początku była to jednoosobowa działalność. Teraz zatrudniamy wielu doświadczonych instruktorów, ale zawsze Auto Test była i pozostała firmą rodzinną.

Obecnie firmę prowadzi córka założyciela Agnieszka Głażewska, która najpierw pracowała tu jako instruktor nauki jazdy, a potem w WORD Szczecin jako egzaminator państwowy.


Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. B

Szkoła Nauki Jazdy Auto Test Szczecin specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B. W naukę wkładamy serce, całą naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki wąskiej specjalizacji od 25 lat osiągamy w tej dziedzinie wysokie wyniki. Nasza pasja jest zaraźliwa. Siedem szkół jazdy w naszym województwie zostało założonych przez naszych byłych kursantów, lub instruktorów pracujących u nas, albo przez nas wykształconych :)

Nasze biuro i sala wykładowa znajduje się w centrum miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach proponujemy szkolenie poprzez e-learning.  


Plac manewrowy do wyboru

Plac manewrowy do wyboru

Posiadamy plac manewrowy na ul. Chopina 14 w pobliżu centrum egzaminowania WORD. Jako jedna z nielicznych szczecińskich szkół dysponujemy aż dwoma pasami ruchu na wyłączność. Zapewniamy również możliwość korzystania z placu manewrowego w WORD.

Jazdy z instruktorem zaczynają się przy biurze ( Szczecin ul Piłsudskiego 34 ) lub na placu manewrowym ( Szczecin ul. Chopina 14 ). Kursant wybiera gdzie jest mu bliżej i wygodniej. Nasi instruktorzy to profesjonaliści cechujący się indywidualnym podejściem do osoby szkolonej. Swoje kwalifikacje potwierdzają nie tylko poprzez wysoką zdawalnością, ale również w rywalizacji ogólnopolskiej znajdują się wśród najlepszych.


Wybór właściwej szkoły jazdy jest ważny

W obecnych czasach trudno obejść się bez prawa jazdy, dlatego warto nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Zdecydowanie ułatwia to życie i przydaje się na polu prywatnym i zawodowym. Najlepiej zdać się na profesjonalistów, a tylko tacy pracują w szkole Auto Test w Szczecinie. Nauczymy Was zarówno teorii, jaki i sprawnego poruszania się po mieście, w różnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że dla kogoś kto pierwszy raz siada za kierownicą, może to być stresujące przeżycie, ale nasza w tym głowa, abyście zdobyli potrzebne umiejętności, a egzamin zdali na 5 :) Naszym atutem jest elastyczne podejście do każdego uczestnika kursu. Do zobaczenia!


Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)