• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Szkoła nauki jazdy Auto Test

auto test jedyna taka szkoła nauki jazdy w Szczecinie

Nauka Jazdy ?Auto Test? od 32 lat specjalizuje się w szkoleniu przyszłych kierowców kategorii B. Szkolenie prowadzimy na fabrycznie nowych pojazdach Toyota Yaris, zakupionych w Toyota Kozłowski w 2023 roku. Dla chętnych umożliwiamy także naukę jazdy automatem. Jest to Fiat 500. Nasze pojazdy podstawiamy na egzaminy państwowe, także UCZYSZ SIĘ I ZDAJESZ egzamin państwowy naszymi autami. Pojazdy wyposażone są w kamery cofania ( Toyoty Yaris ) , oraz czujniki cofania (Fiat 500). Kurs prawa jazdy kategorii B można rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy.

Mamy też ponad 10 letni staż w szkoleniu motocyklistów. Szkolimy motorami: Yamaha MT - 07 ( kat. A, A2 ), oraz Yamaha YBR ( kat. A1 ). Kurs prawa jazdy na motocykl można rozpocząć 3 miesiące przed uzyskaniem odpowiedniego wieku. Jest to 16 lat w przypadku kategorii A1, 18 lat dla A2 i 24 lata dla kategorii A, lub po dwu letnim stażu z kategorią A2.

Przed rozpoczęciem kursu należy przejść badanie lekarskie i uzyskać profil kandydata na kierowcę. Jako nieliczni organizujemy badania lekarskie na miejscu, oraz pomagamy w wypełnieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Auto Test w Szczecinie

Auto Test w Szczecinie

Nauka Jazdy Auto Test powstała w 1991 roku w II LO ” Pobożniaku”. Szkołę założył Zenon Grzesik, nauczyciel matematyki. Na początku była to jednoosobowa działalność. Teraz zatrudniamy wielu doświadczonych instruktorów, ale zawsze Auto Test była i pozostała firmą rodzinną.

Obecnie firmę prowadzi córka założyciela Agnieszka Głażewska, która najpierw pracowała tu jako instruktor nauki jazdy, a potem w WORD Szczecin jako egzaminator państwowy.


Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. B

Szkoła Nauki Jazdy Auto Test Szczecin specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B. W naukę wkładamy serce, całą naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki wąskiej specjalizacji od 32 lat osiągamy w tej dziedzinie wysokie wyniki. Nasza pasja jest zaraźliwa. Siedem szkół jazdy w naszym województwie zostało założonych przez naszych byłych kursantów, lub instruktorów pracujących u nas, albo przez nas wykształconych :)

Nasze biuro i sala wykładowa znajduje się w centrum miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach proponujemy szkolenie poprzez e-learning.  


Plac manewrowy do wyboru

Plac manewrowy do wyboru

Na kategorię B posiadamy plac manewrowy na ul. Chopina 14 w pobliżu centrum egzaminowania WORD. Jako jedna z nielicznych szczecińskich szkół dysponujemy aż dwoma pasami ruchu na wyłączność. Zapewniamy również możliwość korzystania z placu manewrowego w WORD, tak aby na egzaminie państwowym czuć się "jak u siebie". Dla osób szkolących się na kategorię A1,A2 i A zapewniamy duży, bezpieczny plac w Szczecinie na ul. Struga 6-8 ( teren Targów ). Tam też zaczynają się i kończą jazdy motocyklem.

Jazdy na kategorię B zaczynają się przy biurze ( Szczecin ul Piłsudskiego 34 ) lub na placu manewrowym ( Szczecin ul. Chopina 14 ). Kursant wybiera gdzie jest mu bliżej i wygodniej. Nasi instruktorzy to profesjonaliści cechujący się indywidualnym podejściem do osoby szkolonej. Swoje kwalifikacje potwierdzają nie tylko poprzez wysoką zdawalnością, ale również w rywalizacji ogólnopolskiej znajdują się wśród najlepszych.


Kategoria A

Kategoria A

Kategoria A1, A2, A - do tego szkolenia przykładamy szczególną wagę ze względów bezpieczeństwa. Motocykle są nie tylko bardzo zadbane, ale i wyposażone w systemy bezpieczeństwa (elektroniczne odcięcie zapłonu, gmole). Przestronny plac wybacza błędy. Radar prędkości precyzyjnie zmierzy Twoją prędkość, podczas wykonywania zadań egzaminacyjnych. Posiadamy również ochraniacze, kaski, wszystko co jest potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa osoby szkolonej. Jednak najważniejszym elementem szkolenia jest odpowiedzialny i wymagający instruktor - Damian Rozmarynowski.

Wybór właściwej szkoły jazdy jest ważny

W obecnych czasach trudno obejść się bez prawa jazdy, dlatego warto nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Zdecydowanie ułatwia to życie i przydaje się na polu prywatnym i zawodowym. Najlepiej zdać się na profesjonalistów, a tylko tacy pracują w szkole Auto Test w Szczecinie. Nauczymy Was zarówno teorii, jaki i sprawnego poruszania się po mieście, w różnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że dla kogoś kto pierwszy raz siada za kierownicą, może to być stresujące przeżycie, ale nasza w tym głowa, abyście zdobyli potrzebne umiejętności, a egzamin zdali na 5 :) Naszym atutem jest elastyczne podejście do każdego uczestnika kursu. Do zobaczenia!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)