• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Nowość Motor z kat. B

NOWOŚĆ. JAZDA MOTOCYKLEM Z PRAWEM JAZDY KAT B.

Jeśli od minimum trzech lat posiadasz prawo jazdy kat B, to możesz również poruszać się motocyklem o pojemności do 125 cm sześciennych, których moc nie jest większa niż 11 kW.

Zainteresowany? Chciałbyś kupić sobie mały motocykl, albo wypożyczyć jeden z tych seledynowych skuterów elektrycznych dostępnych w naszym mieście? Chciałbyś, ale jako osoba odpowiedzialna, nie mająca nigdy styczności z motocyklem, czy skuterem nie czujesz się na siłach, tak po prostu wsiąść i pojechać? Rozwiążemy Twój problem:

Oferujemy 5 godzinny wynajem motocyklu Yamaha YBR 125. Realizujemy to w formie dwóch spotkań:

  • - Jedno dwu godzinne, na którym proponujemy, abyś najpierw nauczysz się panować nad motocyklem w warunkach bezpiecznych - na placu manewrowym, a później pod opieką instruktora pojeździsz w ruchu miejskim na drogach o małym natężeniu ruchu.
  • - Drugie spotkanie trzygodzinne, na którym oprócz jazdy w ruchu miejskim możesz pojechać na trasę poza obszarem zabudowanym.
  • Nauka Jazdy Auto Test Szczecin Kat A1
    Nauka Jazdy Auto Test Szczecin Kat A1 A

To tylko luźna propozycja, gdyż jako osoba wynajmująca pojazd sam zdecydujesz o zakresie i czasie wynajmu.

Całkowity koszt takiego wynajmu, to 700 złotych, a koszt pojedynczej godziny to 150 złotych. Warunkiem przystąpienia do wynajmu motocykla jest posiadanie ( minimum 3 lata ) uprawnień na kat B, oraz odpowiedniego stroju.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)