• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

E-Learning

Teoria w domu i w każdym miejscu!

Nasza szkoła Nauki Jazdy Auto Test w swojej ofercie posiada pakiety Teorii w domu. Jest to wysokiej jakości produkt naszego partnera e-kierowcy, który zawiera bogaty i rozbudowany materiał szkoleniowy na temat ruchu drogowego, a także pełną bazę pytań egzaminacyjnych. Szkolenie e-learningowe Teoria w domu jest pierwszym w Polsce szkoleniem, które ma dostęp do całej bazy testów wykorzystywanych podczas egzaminu państwowego na prawo jazdy.

e learning

Dzięki nauczaniu mobilnemu, online i przez internet kursant może sam ustalać sobie termin nauki, czas i miejsce. Idealna opcja dla współczesnych kursantów, a młodych, zabieganych ludzi. Najlepsza opcja i alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Chcąc zaoszczędzić i swój czas i pieniądze polecamy i zapraszamy do skorzystania z tej niezwykle przyjaznej aplikacji, z którą można uczyć się wszędzie i o każdej możliwej porze zdobywać wiedzę o przepisach ruchu drogowego.


Korzyści z e-learning

  • oszczędność czasu i pieniędzy (można zaoszczędzić pieniądze, które wydałoby się na dojazdy i udział w wykładach czy szkoleniu stacjonarnym)
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych (idealny wybór, mobilne rozwiązanie dla osób, które mogą sobie same wybrać lokalizację i czas nauki)
  • nauka i ćwiczenia (rozbudowany panel do nauki i przyjazny dla użytkowników programu online)
  • szybki łatwy dostęp do wszystkich pytań testowych (wybierając e-learning „Teoria w domu” otrzymuje się możliwość rozwiązywania i dostęp do tych samych testów i pytań wykorzystywanych podczas egzaminów państwowych)
  • dostęp do wielogodzinnych materiałów wideo (w aplikacji tej jest więcej materiału i teorii, które można w łatwy i szybki sposób przyswoić, zazwyczaj na 30 godzinach zajęć w trybie stacjonarnym pokazywane jest 25% materiału)
  • podręcznik SPS (jest to nowy podręcznik kursanta opracowany specjalnie z myślą o młodych ludziach i współczesnych kursantach, którzy większość wiedzy i informacji czerpią z internetu, zawiera on mnóstw animacji i filmów).

E-learning to doskonała forma nauki, która jest dużym udogodnieniem dla osób, które żyją bardzo aktywnie i chcą zaoszczędzić swój czas. Dzięki temu, można samemu rozplanować sobie godziny, które chcemy poświęcić na naukę. Zainteresowanie tą formą szkolenia jest duże, pozwala nam to sądzić, że trafiliśmy w sedno wychodząc z ofertą nauki w domu. Starannie opracowane materiały pozwolą w łatwy sposób poznać teorię i aktualne przepisy.

Jeśli wstrzymujesz się przed zrobieniem prawa jazdy, bo sądzisz że nie znajdziesz czasu na szkolenia i jazdy to wiedz, że szkoła Auto Test dokłada starań, aby dopasować się do planu dnia Kursantów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)