• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Badania lekarskie kandydatów

Dla wygody uczestników kursu badania wykonujemy na miejscu

Trzeba wiedzieć, że nie ma górnej granicy wieku, do którego można starać się o prawo jazdy. Jednakże, niezależnie od tego ile dana osoba ma lat, rozpoczynając kurs prawa jazdy musi mieć wykonane badania lekarskie, które pozwolą stwierdzić czy kandydat na kierowcę nie ma przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu. Lekarz, który posiada uprawnienia przeprowadza wywiad i wykonuje badanie, dzięki któremu może ocenić predyspozycje do kierowania pojazdem.

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych kierowców i jak najbardziej ułatwić proces zdobycia prawa jazdy. W związku z tym na spotkaniu organizacyjnym dla osób chętnych odbywa się na miejscu badanie lekarskie. Dzięki temu nie musisz przepłacać, tracić czasu na szukanie lekarza i rezerwację terminu, co obecnie może być problematyczne. U nas wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Badanie przeprowadzane jest w odrębnym pomieszczeniu, które pozwala zachować prywatność.


Badanie lekarskie obejmuje:

  • ogólne badanie wzroku
  • badanie wzroku pod kątem daltonizmu
  • wywiad lekarski
  • badanie zawrtości cukru we krwi
  • predyspozycje do kierowania autem

Po badaniu pomagamy w wypełnieniu dokumentów do Starostwa potrzebnych do uzyskania profilu kandydata na kierowcę (PKK), który jest niezbędny, aby rozpocząć szkolenie. Wszystkich noszących się z zamiarem zrobienia kursu prawa jazdy, zapraszamy do Auto Test w Szczecinie!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)