• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Pojazdy Auto Test

Nasze auta Gwarancją dobrej nauki jazdy

Każdy Kursant po ukończeniu zajęć teoretycznych i zapoznaniu się z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego przystępuje do zajęć praktycznych. Szkolenia te polegają na nauczeniu się podstawowych zasad związanych z nauką jazdy. Kursanci ?zaprzyjaźniają się? z autem, uczą się podstawowych zasad, manewrów i technik związanych z pojazdem i jego kierowaniem. Modele samochodów różnią się od siebie. Przystępując do jazdy trzeba przygotować i dopasować do siebie fotel, ustawić odpowiednio lusterka. Dzięki temu, że nasza szkoła Auto Test podstawia swoje auta na egzamin państwowym w WORD, osoby uczące się mogą szybciej oswoić się z danym pojazdem i poczuć się bardziej komfortowo.

Samochody w Auto Test

Samochody w Auto Test

Szkoła Auto Test ma na wyposażeniu sześć samochodów toyota yaris. Są to pojazdy fabrycznie nowe. Identyczne jak pojazdy wykorzystywane na egzaminie państwowym w WORD. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy były w doskonałym stanie technicznym, w związku z tym poddawane są regularnym przeglądom w autoryzowanym serwisie Toyoty, a ewentualne usterki są natychmiast usuwane.

Ważnym aspektem jest dla nas bezpieczeństwo, w związku z tym oprócz kontrolowania sprawności auta, dopasowujemy opony do warunków pogodowych. Aby Kursanci czuli się komfortowo, dbamy o czystość i estetykę we wnętrzach naszych samochodów.


Dobre przygotowanie do egzaminu

Dobre przygotowanie do egzaminu

Tym którzy zdecydują się na szkołę jazdy Auto Test w Szczecinie gwarantujemy, że zajęcia praktyczne będą odbywać się w przyjemnej i miłej atmosferze. Naszych instruktorów cechuje duża doza cierpliwości i indywidualne podejście do każdego Kursanta. Zapraszamy!


Egzamin naszym autem

Egzamin naszym autem

AUTOMAT – FIAT 500

Dla osób chętnych umożliwiamy jazdy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów - Fiat 500. Jazda automatem to nie tylko poznanie nowej umiejętności, lecz również alternatywa dla osób mających problemy z opanowaniem skrzyni manualnej, lub dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną. Fiat 500 to kultowy, włoski samochód, mały i zwinny. Osoby, które zdecydują się odbyć cały kurs na automacie na tym samym pojeździe będą zdawać egzamin państwowy w WORD Szczecin.


Kategoria A - motocykle

Kategoria A - motocykle

Dla osób marzących o uzyskaniu uprawnień do jazdy motocyklem przygotowaliśmy trzy motory. Różnią się one pojemnością, mocą i są dedykowane do poszczególnych kategorii prawa jazdy. Są to pojazdy:

  • YAMAHA YBR 125 (A1)
  • YAMAHA MT-07, 35 KW (A2)
  • YAMAHA MT-07 (A)


Jesteśmy przekonani, że nauka jazdy w naszej szkole Auto Test będzie przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze. A godziny spędzone podczas jeżdżenia po mieście i placu manewrowym wiele nauczą naszych Kursantów, a fakt, że egzamin państwowy będzie się odbywał na naszym pojeździe  przyczyni się na pewno do mniejszego stresu i większej pewności siebie na tym egzaminie.

Podstawienie samochodu szkoleniowego na egzamin państwowy, to usługa ciesząca się popularnością. Informujemy, że dla naszych Kursantów, w cenie kursu dwukrotnie podstawiamy nasze samochody na egzamin państwowy ( zarówno Toyoty Yaris, jak i Fiaty 500 - bez względu na czas oczekiwania w WORD ). Każde kolejne podstawienie, to symboliczny koszt 50 zł. Dla kursantów spoza Auto Testu istnieje możliwość bezpłatnego podstawienia naszego auta przy zakupie 10 godzin, lub opłacie 100zł.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)