• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Samochody Auto Test

Nasze auta Gwarancją dobrej nauki jazdy

Każdy Kursant po ukończeniu zajęć teoretycznych i zapoznaniu się z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego przystępuje do zajęć praktycznych. Szkolenia te polegają na nauczeniu się podstawowych zasad związanych z nauką jazdy. Kursanci „zaprzyjaźniają się” z autem, uczą się podstawowych zasad, manewrów i technik związanych z pojazdem i jego kierowaniem. Modele samochodów różnią się od siebie. Przystępując do jazdy trzeba przygotować i dopasować do siebie fotel, ustawić odpowiednio lusterka. Dzięki temu, że w naszej szkole Auto Test posiadamy identyczne auta takie jakie użytkowane są na egzaminie państwowym w WORD, osoby uczące się mogą szybciej oswoić się z danym pojazdem i poczuć się bardziej komfortowo.

Samochody w Auto Test

Samochody w Auto Test

Szkoła Auto Test ma na wyposażeniu cztery samochody toyota yaris. Są to pojazdy fabrycznie nowe. Identyczne jak pojazdy wykorzystywane na egzaminie państwowym w WORD. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy były w doskonałym stanie technicznym, w związku z tym poddawane są regularnym przeglądom w autoryzowanym serwisie Toyoty, a ewentualne usterki są natychmiast usuwane.

Ważnym aspektem jest dla nas bezpieczeństwo, w związku z tym oprócz kontrolowania sprawności auta, dopasowujemy opony do warunków pogodowych. Aby Kursanci czuli się komfortowo, dbamy o czystość i estetykę we wnętrzach naszych samochodów.


Dobre przygotowanie do egzaminu

Dobre przygotowanie do egzaminu

Tym którzy zdecydują się na szkołę jazdy Auto Test w Szczecinie gwarantujemy, że zajęcia praktyczne będą odbywać się w przyjemnej i miłej atmosferze. Naszych instruktorów cechuje duża doza cierpliwości i indywidualne podejście do każdego Kursanta. Zapraszamy!


NOWA INFORMACJA

NOWA INFORMACJA

AUTOMAT – FIAT 500

Dla osób chętnych umożliwiamy jazdy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów - Fiat 500. Jazda automatem to nie tylko poznanie nowej umiejętności, lecz również alternatywa dla osób mających problemy z opanowaniem skrzyni manualnej, lub dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną. Fiat 500 to kultowy, włoski samochód, mały i zwinny. Osoby, które zdecydują się odbyć cały kurs na automacie na tym samym pojeździe będą zdawać egzamin państwowy w WORD Szczecin.


Jesteśmy przekonani, że nauka jazdy w naszej szkole Auto Test będzie przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze. A godziny spędzone podczas jeżdżenia po mieście i placu manewrowym wiele nauczą naszych Kursantów i przyczynią się do pozytywnego zdania egzaminu państwowego.

Podstawienie samochodu szkoleniowego na egzamin państwowy, to usługa ciesząca się popularnością u Kursantów. Informujemy, że koszt wynajmu auta, mowa oczywiście o automacie ( bez względu na czas oczekiwania w WORD ) to 120 zł.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)