• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Jazdy doszkalające

Większa ilość godzin doszkalających - szybsze zdobycie prawa jazdy!

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu kursantów cały przebyte szkolenie to za mało, aby zostać w pełni przygotowanym do zdobycia wymarzonego przez nich prawa jazdy. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników szkolenia, którzy ukończyli kurs podstawowy i chcą być w pełni przygotowani do egzaminu państwowego Nauka Jazdy Auto Test daje możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazd. Cena jednej godziny to 130 złotych na pojeździe czy to z manualną, czy z autonomiczną skrzynią biegów.

Przy zakupie pakietu 10 godzin, jedenasta godzina otrzymywana jest gratis. Nasi instruktorzy pracują w systemie zmianowym, niektórzy pracują także w weekendy. Dzięki temu możemy zaplanować jazdy w tygodniu w godzinach od 7 do 22, a w weekendy między godziną 8 a 18.


Dzięki jazdom doszkalającym zyskujesz:

  • większe umiejętności
  • większą swobodę jazdy
  • biegłe poruszanie się po drodze w różnych warunkach
  •  pewność za kierownicą

Harmonogram i plan godzinowy ustalany jest według oczekiwań i potrzeb naszych Kursantów. W sposób profesjonalny i rzetelny dopracowujemy system godzinowy indywidualnie do każdego Kursanta. Nad planowaniem czuwa pani Palwina. Jazdy można umówić osobiście w naszym biurze, lub telefonicznie.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom nauczania. Zależy nam na umiejętnym i perfekcyjnym szkoleniu naszych Kursantów pod względem teoretycznym i praktycznym. Pragniemy, aby każdy szkolony przez nas Kursant był idealnie przygotowany nie tylko do egzaminu ale także do późniejszego samodzielnego prowadzenia samochodu.

Telefon 883 380 383 dostępny jest nawet poza godzinami pracy biura! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą odbyć kurs na prawo jazdy do naszej szkoły Auto Test w Szczecinie.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)