• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Samochody Auto Test

Nasze auta Gwarancją dobrej nauki jazdy

Każdy Kursant po ukończeniu zajęć teoretycznych i zapoznaniu się z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego przystępuje do zajęć praktycznych. Szkolenia te polegają na nauczeniu się podstawowych zasad związanych z nauką jazdy. Kursanci „zaprzyjaźniają się” z autem, uczą się podstawowych zasad, manewrów i technik związanych z pojazdem i jego kierowaniem. Modele samochodów różnią się od siebie. Przystępując do jazdy trzeba przygotować i dopasować do siebie fotel, ustawić odpowiednio lusterka. Dzięki temu, że w naszej szkole Auto Test posiadamy identyczne auta takie jakie użytkowane są na egzaminie państwowym w WORD, osoby uczące się mogą szybciej oswoić się z danym pojazdem i poczuć się bardziej komfortowo.

Samochody w Auto Test

Samochody w Auto Test

Szkoła Auto Test ma na wyposażeniu trzy samochody toyota yaris i trzy samochody marki hyundai i20. Do 30 listopad 2017 egzaminy państwowe odbywać się będą na pojazdach marki hyundai i20, natomiast od 1 grudnia 2017 na toyotach yaris. W zależności od terminu waszego egzaminu możecie szkolić się na wybranym pojeździe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy były w doskonałym stanie technicznym, w związku z tym poddawane są regularnym przeglądom, a ewentualne usterki są natychmiast usuwane.

Ważnym aspektem jest dla nas bezpieczeństwo, w związku z tym oprócz kontrolowania sprawności auta, dopasowujemy opony do warunków pogodowych. Aby Kursanci czuli się komfortowo, dbamy o czystość i estetykę we wnętrzach naszych samochodów.


Nasze samochody na egzaminie

Nasze samochody na egzaminie

Zdecydowaliśmy się na samochody hyundai i20, ze względu na fakt, że marka ta wykorzystywana jest podczas egzaminów państwowych w WORD. Ponadto nasze pojazdy wyposażone są w rejestratory wideo, dzięki czemu mogą być wypożyczone przez Kursanta na czas egzaminu. Takie rozwiązanie zapewnia komfort psychiczny i lepsze samopoczucie w stresującej sytuacji.

Tym którzy zdecydują się na szkołę jazdy Auto Test w Szczecinie gwarantujemy, że zajęcia praktyczne będą odbywać się w przyjemnej i miłej atmosferze. Naszych instruktorów cechuje duża doza cierpliwości i indywidualne podejście do każdego Kursanta. Zapraszamy!


Jesteśmy przekonani, że nauka jazdy w naszej szkole Auto Test będzie przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze. A godziny spędzone podczas jeżdżenia po mieście i placu manewrowym wiele nauczą naszych Kursantów i przyczynią się do pozytywnego zdania egzaminu państwowego.

Podstawienie samochodu szkoleniowego na egzamin państwowy, to usługa ciesząca się popularnością u Kursantów. Informujemy, że koszt wynajmu auta ( bez względu na czas oczekiwania w WORD ) to 50 zł.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 25 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)