• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Nasz pojazd na egzaminie

Oferta wypożyczenia auta na egzamin w Szczecinie

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak stres może negatywnie wpłynąć na wynik egzaminu. Aby zwiększyć poczucie komfortu, a zmniejszyć uczucie zdenerwowania i ułatwić zdanie egzaminu naszym Kursantom dajemy możliwość wypożyczenia naszego pojazdu szkoleniowego na ten najważniejszy i ostateczny egzamin jakim jest egzamin państwowy. Zdecydowanie pewniej mogą poczuć się Kursanci w samochodzie, w którym do tej pory uczyli się jeździć. W pojeździe, którym podczas zajęć praktycznych poruszali się po Szczecinie łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel i zdać prawo jazdy.

W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych uczestników kursu i szkoleń staramy się sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Kursantów zapewniając im różne udogodnienia i ułatwienia poprzez szeroki wachlarz możliwości. Jedną z nich jest właśnie opcja wypożyczenia naszego pojazdu i przystąpienia wraz z nim do egzaminu.


Korzyści z wypożyczenia auta na egzamin:

  • Mniejszy stres wynikający ze znajomości auta
  • Większy komfort jazdy
  • Uczucie większej pewności za kierownicą

 


Zachęcamy do skorzystania z tej znakomitej usługi. Jesteśmy przekonani, że dzięki niej nie tylko lepiej i pewniej nasi Kursanci poczują się za kółkiem, ale zdecydowanie łatwiej spełnią swoje marzenie jakim jest zdobycie prawa jazdy kat. B. Dla osób zainteresowanych tą ciekawą opcją podstawiamy nasz pojazd szkoleniowy na egzamin państwowy. Ta usługa jest dodatkowo płatna.

Koszt wynajmu pojazdu na cały egzamin (bez względu na czas oczekiwania w WORD) wynosi 50 złotych. Samochód wyposażony jest w rejestratory, które mają możliwość nagrania całego przebiegu egzaminu.

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 25 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)