• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Galeria zdjęć

Biuro i sala wykładowa Auto Test

W galerii zdjęć prezentujemy siedzibę naszego biura oraz salę wykładową Auto Test, w której przeprowadzane są zajęcia teoretyczne, szkolenia i ćwiczenia z pierwszej pomocy medycznej, a także nauki z przepisów ruchu drogowego. Tutaj też można załatwiać wszelkie formalności związane z zajęciami praktycznymi (godzinami jazd). Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły Nauki Jazdy Auto Test w Szczecinie! Szczecin, ul. Piłsudskiego 34/U1

Biuro Auto Test
Sala Wykladowa
Sala Wykladowa 2

Nasze samochody

Przedstawiamy zdjęcia naszych samochodów, na których uczą się jeździć nasi Kursanci. Modele Hyundai i20 to samochody, którymi zdaje się także egzamin państwowy w WORD. Dzięki nauce w naszej szkole i możliwości ćwiczeń na takich samych pojazdach zyskuje się większe szanse, a prawdopodobieństwo zdania egzaminu państwowego rośnie z każdą dodatkową wyjeżdżoną godziną! Życzymy przyjemnych jazd naszymi samochodami, a także szerokich dróg!

Samochody Auto Test 1
Samochody Auto Test 7
Samochody Auto Test 2
Samochody Auto Test 3
Samochody Auto Test 4
Samochody Auto Test 5
Samochody Auto Test 6
Nasz Samochod Egzamin

Plac manewrowy

Szkoła Auto Test w Szczecinie umożliwia naukę jazdy i zajęcia praktyczne na placu manewrowym. Wiemy, że osoby, które ćwiczą na placu później pewniej czują się na egzaminie państwowym. Znajomość terenu i infrastruktury WORD sprzyja opanowaniu stresu. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z placu manewrowego, na którym można perfekcyjnie wyćwiczyć jazdę. Zapraszamy! Szczecin, ul. Chopina 14

Plac Manewrowy 1
Plac Manewrowy 3
Plac Manewrowy 2
Plac Manewrowy 4

Sukcesy instruktorów szkoły jazdy Auto Test

Z dumą prezentujemy w naszej galerii zdjęć fotki z osiągnięć i sukcesów naszych instruktorów. Nasza szkoła Nauki Jazdy w Szczecinie może poszczycić się wysoką zdawalnością między innymi dzięki doskonałym szkoleniowcom. Pracują u nas wykwalifikowani instruktorzy, którzy potrafią umiejętnie przekazać swoją wiedzę i nauczyć Kursantów wszelkich metod i technik przydatnych w kierowaniu i opanowaniu pojazdu. Zdjęcia z ogólnopolskiego konkursu Instruktor Nauki Jazdy 2016 i 2017. Artur Konieczny dwukrotnym zwycięzcą, a Arek Białobrodzki zdobywca 2 i 3 miejsca.

Sukcesy Naszych Instruktorow 1
Sukcesy Naszych Instruktorow 2
Sukcesy Naszych Instruktorow 3
Sukcesy Naszych Instruktorow 4

Nasi Kursanci

Nasza galeria zdjęć przedstawia Kursantów, którzy ukończyli u nas naukę z pozytywnym wynikiem na egzaminie państwowym. Cieszymy się ogromnie z sukcesów osób, które uczęszczały do naszej szkoły na zajęcia teoretyczne i praktyczne. Gratulujemy kierowcom, a tym wszystkim, którzy myślą o zrobieniu kursu i posiadaniu Prawa Jazdy kat. B serdecznie zapraszamy do Auto Test!

Kursanci 1
Kursanci 3
Kursanci 2
Kursanci 4

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 25 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)