• Nauka Jazdy Szczecin

    Nauka Jazdy Szczecin

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Pakiet VIP

PRAWO JAZDY KAT B - PAKIET VIP

Jeśli poszukujesz nauki jazdy, która zaprowadzi Cię do szczęśliwego finału i zdobycia upragnionego „prawka” to Auto Test jest trafionym wyborem. Specjalizujemy się w szkolenia przyszłych kierowców kategorii „B” i odnosimy na tym polu spore sukcesy. Nasze samochody to hyundai i20, które są systematycznie serwisowane. Dla wielu kursantów duże znaczenie ma fakt, że mogą zdawać egzamin państwowy pojazdem, którym poruszali się podczas jazd szkoleniowych - my zapewniamy taką możliwość.

Kurs prawa jazdy można zacząć w chwili, gdy osiągnęło się wiek 17 lat i 9 miesięcy. Przed rozpoczęciem kursu konieczne jest przejście przez badanie lekarskie i uzyskanie profilu kandydata na kierowcę. Naszym atutem jest to, że oferujemy wykonanie badań na miejscu w naszej siedzibie, przez lekarza uprawnionego do przeprowadzania badania przyszłych kierowców.

Całe szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych, a także egzamin wewnętrzny. Po zakończeniu kursu, nawet miesiąc przed 18 urodzinami, można podejść do egzaminu państwowego. W zależności od indywidualnych potrzeb, przygotowaliśmy dwa pakiety, jeden z nich to:


Pakiet VIP w cenie 2000 ZŁOTYCH

  • badanie lekarskie
  • materiały szkoleniowe (podręcznik i płyta lub zdrapka z testami)
  • jazda po placu manewrowym w WORD
  • 30 godzin zajęć teoretycznych (realizowanych w formie wykładów lub e-learning)
  • 30 godzin zajęć praktycznych
  • egzamin wewnętrzny

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii B i gwarantujemy pełen profesjonalizm, zarówno pod względem teoretycznym , jak i praktycznym. Przykładamy dużą wagę do tego, aby kompleksowo przygotować kursantów. Przekłada się to na dużą zdawalność. Zapraszamy!

Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 25 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)