• Nauka Jazdy Szczecin

  Nauka Jazdy Szczecin

  Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście :)

Covid-19

Zmień tramwaj na samochód

#ODJEDZWIRUSOWI

Jeśli zastanawiasz się dlaczego teraz, w trakcie epidemii COVID 19 masz zrobić prawo jazdy, odpowiedź sobie na poniższe pytania:

 • 1. Chciałbyś przemieszczać się własnym autem, zamiast autobusem, czy tramwajem gdzie możesz spotkać osoby chore?
 • 2. Wolałbyś mieć pewność, że dojedziesz do szkoły/pracy na czas, niż być spóźnionym, gdyż w autobusie zabrakło dla Ciebie miejsca?
 • 3. Masz dość chodzenia w maseczce?
 • 4. Chcesz być wolny, niezależny i odpowiedzialny?
 • 5. Chciałbyś zmienić prace, bądź poszerzyć swoje możliwości zawodowe?

Jeśli odpowiadasz: TAK, to nie ma na co czekać. Przyjdź i zrób prawo jazdy, a później wsiadaj do własnego auta, włącz ulubioną muzykę, zdejmij maseczkę i ruszaj w drogę.

Dlaczego miałbyś zrobić prawo jazdy w naszej szkole?

Ponieważ zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo podczas szkolenia i otrzymaliśmy zgodę Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej na szkolenie.

wordd PISMO Z SANEPIDU

Przystępując do kursu trzymaj się zasad:

1. Wszystkie sprawy biurowe i organizacyjne nadal możecie Państwo załatwić telefonicznie i taki właśnie kontakt preferujemy. Jeśli jednak sprawa wymaga kontaktu osobistego prosimy wchodzić do biura pojedynczo, a po wejściu zdezynfekować ręce.

2. Rezygnujemy na czas pandemii z testów próbnych, po każdych dziesięciu godzinach jazd. Zostaje tylko test dopuszczający do jazd (dla osób po szkoleniu stacjonarnym), oraz obowiązkowy egzamin wewnętrzny.

3. Na jazdy prosimy przychodzić w maseczkach i rękawiczkach. Przed rozpoczęciem jazd instruktor przewietrzy i zdezynfekuje wnętrze samochodu, oraz klamki zewnętrzne. Następnie zmierzy temperaturę kursantowi, zdezynfekuje dłonie i sprawdzi czy uczeń ma maseczkę i rękawiczki. Sam również zdezynfekuje ręce i oczywiście włoży maseczkę. Po każdej zmianie kursanta czynność ta zostanie powtórzona.

4. Część teoretyczną prowadzimy na trzy sposoby:

 • e-learning - preferowane
 • wykłady zdalne przez zoom - preferowane
 • stacjonarnie - malutkie grupy ( do pięciu osób) z zachowaniem zasad DDM. Do liczebności grup nie wliczamy osób zaszczepionych.

5. Bądźmy wszyscy odpowiedzialni. Jeśli masz objawy choroby, lub po prostu źle się czujesz poinformuj nas o tym i zostań w domu. Jeśli miałeś kontakt a osobą chorą również zrezygnuj ze szkolenia. Na czas pandemii znosimy opłaty za nieobecności i zapewniamy, że wszystkie umowy zostają przedłużone o czas trwania epidemii.


 biuro auto test


Auto Test Nauka Jazdy Szczecin

Nauka Jazdy AUTO TEST jest z Wami już 30 lat!

Specjalnie dla Was podstawiamy nasze pojazdy fiaty 500 na egzamin państwowy prawa jazdy.
Uczysz się i zdajesz egzamin z prawka dokładnie w tym samym aucie :)